Tapet Leshi I Zi 55×90 Cm

5.99

На залихама

Шифра производа: 1098215 Категорија:

Опис

Tap I Zi Dekorativ Në Dizajn Dhe Formë Kafshësh, Me Sipërfaqe Që Nuk Rrëshqet Në Pjesën E Poshtme. Ideale Për Çdo Stinë.
Trashësia: 350 G / M2
Ngjyra E Zezë
Materiali I Produktit Poliestër