Tavëll Metalike E Zezë E Rrumbullaket Dizajn “Emoji” 14×2 Cm

0.69

На залихама

Шифра производа: 1076164 Категорија:

Опис

Tavanë Metalike, E Rrumbullakët Në Ngjyrë Të Zezë Dhe Dizajn Emoticon Të Verdhë.
Ngjyra E Verdhë E Zezë
Materiali Metalike
Diametri X Lartësia 14×2 Cm