Top Dekorativë Transparent Me Borë & Boce Pishe 8 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1184678 Категорија:

Опис

Stoli i pemës së Krishtlindjes top transparent, i zbukuruar brenda me borë dhe degëza me kone pishe.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike