Topa Dekorative Gold Me Xixa & Forma 10 Cm 2 Copë

1.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1143011 Категорија:

Опис

Topa të pemës së Krishtlindjes, të artë, të shpuar, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
2 copë