Top Metalik I Kuq Me Zile & Fjongo 4 Cm

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1112259 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes zile e kuqe metalike me thekon të bardhë dhe hark të kuq.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Metalike