Top Dekorativ Dizajn Me Arushë & Pemë 7.5 Cm

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1168191 Категорија:

Опис

Stoli shumëngjyrësh i pemës së Krishtlindjes me arinj pelushi rreth bredhit të zbukuruar.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Materiali i produktit Plastike