Topa Dekorativ Të Bardhë Me Thurje & Xixa 8 Cm 6 Copë

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1123966 Категорија:

Опис

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, të shpuara, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
6 copë