Topa Dekorativ Të Bardhë Me Xixa & Shkëlqim 5 Cm 12 Copë

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1051250 Категорија:

Опис

Dekorime të pemës së Krishtlindjes, topa të bardhë, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
12 copë