Topa Druri Dekorues Ngjyrë E Bardhë 7 Copë

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1186305 Категорија:

Опис

Topa Dekorativë Të Bardhë Të Shpuar Dhe Të Thurur.
Ngjyrë E Bardhë
Materiali Dru
Copa 7 Copë
Dimensionet E Paketës 13x7x20 Cm