Topa Dekorativë Gold Me Shkëlqim & Xixa Set 50 Copë

8.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1184594 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa ari në 3 madhësi, me shkëlqim, mat, me dizajn të shpuar dhe shkëlqim, në një pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike