Topa Dekorativë Gold Vija Me Xixa 10 Cm 6 Copë

7.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1072162 Категорија:

Опис

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, mat, me shkëlqim, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
6 copë