Topa Dekorativë Të Kuq Vija Me Xixa 10 Cm 6 Copë

6.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1072176 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa me vija të kuqe me mat dhe shkëlqim në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
6 copë