Topa Dekorativë Silver Vija Me Xixa 8 Cm 6 Copë

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1072181 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa argjendi, mat me dizajn linjash me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
6 copë