Lule Dekoruese Gonxhe Trëndafili Lejla 30 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1157921 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Trëndafil Në Ngjyrë Vjollce.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Vjollcë
Materiali Plastike