Lule Dekoruese Trëndafil Portokalli 30 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1157926 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Trëndafil Portokalli Me Pika Vese.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Materiali I Produktit Plastike