Etiketa Me Varje Shumëngjyrëshe 8 Copë

0.59

На залихама

Шифра производа: 1113136 Категорија:

Опис

8 etiketa të varura në të zezë, blu, të kuqe dhe të verdhë.
Ngjyra E verdhë e kuqe e zezë blu
Copëza 8 copë