Vazo Qelqi Dekorative Me Kapak Dizajn “Home Fantasy” 1.1 Lt

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1160018 Категорија:

Опис

Kavanoz Qelqi, Transparent, Me Kapak Tape Dhe Mesazh “Fantazi Në Shtëpi”.
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Kapaciteti 1.1 Lt
Diametri X Lartësia 10×21.5 Cm