Lule Dekoruese Lavander Në Vazo Letre 9×20 Cm

3.49

На залихама

Шифра производа: 1155444 Категорија:

Опис

Vazo Dekorative Me Livando Vjollce
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Letër Plastike
Diametri X Lartësia 9×20 Cm