Vazo Qelqi Dekorative Me Fjongo Bezhë 11.5×15 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1142634 Категорија:

Опис

Vazo Dekorative, Qelqi, E Zbukuruar Me Pëlhurë Ngjyrë Bezhë, Hark Dhe Perla.
Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë Tuaj Me Dekorime Unike Pranverore!
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 11.5×15 Cm