Vazo Qelqi Dekorative Me Kapak Qelqi 10×13 Cm

1.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1171884 Категорија:

Опис

Vazo Qelqi Transparent Me Pika Polika Të Stampuara Dhe Kapak Me Dorezë.
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Kapaciteti 300 Ml
Diametri X Lartësia 10×13 Cm