Shkopinj Aromatik Me Aromë Aziatike 25 Cm 40 Copë

1.49

На залихама

Шифра производа: 1179607 Категорија:

Опис

Ngjiteni Me Aromën E Erëzave Aziatike Dhe Bazën Prej Druri.
Gjatësia E Bazës: 25 Cm.