Xhel Aromatizues Ambienti Set 4 Aroma Të Ndryshme 50 G

1.49

На залихама

Шифра производа: 1157766 Категорија:

Опис

Xhel Aromatik Me Fruta Pylli, Liri Të Freskët, Livando Të Egër Dhe Vanilje.
Gjatësiaxgjërësiaxlartësia: 5x4x7 Cm.