Mbulesë Ngjyrë Vishje 160×130 Cm

5.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1167996 Категорија:

Опис

Mbulesë Dekorimi Dimëror, Vishnje Me Pëlhurë Kadifeje. Jashtëzakonisht E Butë Në Prekje Dhe Një Aksesor I Nevojshëm.
Ngjyra Vishnje
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 160×130 Cm