Biberon Për Fëmije Formë Rosë 10x7x9 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1193925 Категорија:

Опис

Foshnjë plastike blu me biberon dhe shishe për bebe.
Ngjyra E Verdhë
Materiali Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x7x9 cm