Bllok Me Vija Në Formë Bishti Peshku Me Temina & Fletë Lejla 8×19 Cm 80 Fl

1.79

На залихама

Шифра производа: 1179625 Категорија:

Опис

Fletore spirale me 40 fletë blu të lehta në formën e një bishti dhe një mbulesë me xixa ngjyrë dhe 40 fletë lejla.
Gjinia Vajze
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Madhësia e fletoreve A6
Numri i Fletëve 80
Gjatësia x Gjerësia 8×19 cm