Bllok Vizatimi Akuareli Kaktus No4 40×30 Cm 30 Fl

3.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1185230 Категорија:

Опис

Blloku me bojëra uji Nr.4 me 30 fletë me cilësi të jashtëzakonshme dhe një mbulesë me kaktusë.
Gjinia Djalë vajze
Numri i Fletëve 30
Gjatësia x Gjerësia 40×30 cm
GSM 200