Flete Kartoni Me Dizajnë Të Ndryshme Për Punëdore 34×24 Cm 10 Copë

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1185533 Категорија:

Опис

flet cartoni modele të ndryshme me një pamje me shkëlqim. Pritini ato, ngjitini ato dhe dekorojini punëdoret dhe konstruksionet tuaja.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
10 copë
Gjatësia x Gjerësia 34×24 cm
GSM 150