Bllok Vizatimi B5 Dizajn “Lol Chill Together” 26 Fl

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1192969 Категорија:

Опис

Bllok pikture me 26 faqe bosh dhe kopertinë Lol.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores B5
Gjatësia x Gjerësia 17×24 cm