Bllok Vizatimi A4 “Unicorn” Me Ylber 30 Fl

1.29

На залихама

Шифра производа: 1182040 Категорија:

Опис

Bllok vizatimi spiral A4 për vajza me 30 fletë të bardha dhe një mbulesë me njëbrirësh dhe akullore.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletoreve A4
Numri i Fletëve 30