Bojëra Uji Akuareli Tubet 6 Ml & 1 Penel 24 Copë

3.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1025708 Категорија:

Опис

Paketimi përmban 24 tuba me tubet 6 ml me ngjyra të ndryshme dhe një furçë të zezë me majë të hollë.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Shumëngjyrësh
Copëza 25 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.