Bojëra Uji Në Vazo 20 Ml 12 Copë

1.99

На залихама

Шифра производа: 1059701 Категорија:

Опис

Paketa përmban 12 akuarele në kavanoza me ngjyra të ndryshme prej 20 ml. Ato nuk janë toksike dhe mund të hiqen me ujë.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Shumëngjyrësh
12 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.