Degë Dekoruese Gjethe Jeshile 30 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1107024 Категорија:

Опис

Buqete Dekorative Me Gjethe Jeshile.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike