Çadër Kampingu Portokalli Për 2 Persona 200x140x100 Cm

19.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1068410 Категорија:

Опис

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 200x140x100 cm.
Tavani: Poliester 170T
Korniza: Material elastik, Tekstil me fije qelqi
Ka një rrjetë të hollë mushkonjash për mbrojtje gjatë gjithë orëve të ditës dhe ka një zinxhir në anën e përparme.