Çantë Dore E Zezë M 2 Ndarje 33×28 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1081523 Категорија:

Опис

Një çantë prej pëlhure të zezë me 2 xhepa, xhep i jashtëm me zinxhir dhe dorezë plastike, me përmasa 33x28cm.
Ngjyra E zezë