Çantë Shkolle “My Way” Dizajn E Verdhë Me Të Zezë 32x18x44 Cm

12.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1196687 Категорија:

Опис

Çantë shkollore – çantë shpine e zezë me modele të kuqe, me 2 xhepa të mëdhenj, xhep të jashtëm, kuti të brendshme anësore të telefonit celular, prizë të kabllove të kufjeve dhe xhep të brendshëm anësor me zinxhir. Ajo ka përforcuar pjesën e pasme EVA, rripa të rregullueshëm me shirita reflektues, zinxhirë metalikë dhe dorezë. Së bashku do të keni një brez për qafën ose kokën në të zezë gri.
Ngjyra E zezë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 32x18x44 cm