Degë Dekorative Me Gjethe Të Dendura Të Bardha Me Xixa 35 Cm

0.69

Нема на залихама

Шифра производа: 1120076 Категорија:

Опис

Dega e bredhit të Krishtlindjeve në të bardhë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E bardhë