Degë Dekoruese Me Gjethe Jeshile Të Vogla 75 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1189201 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Jeshil.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali Plastike