Degë Krishtlindje Dekorative Kokrra Të Kuqe Me Xixa 43 Cm

0.89

Нема на залихама

Шифра производа: 1170438 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve fruta të kuqe me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe