Degë Dekoruese Lavander Me Lule Lejla 72 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1159468 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Livando Me Kërcell Të Gjatë Dhe 4 Lule Vjollce.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Plastike