Degë Dekorative Gold Me Topa Me Xixa 17 Cm

0.59

Нема на залихама

Шифра производа: 1107297 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve me lule të artë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!