Dege Pishe Dekorative Me Berries & Mollë 22 Cm

1.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1136645 Категорија:

Опис

Degë kafe e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër gjethe bredhi bore dhe mollë të kuqe dhe manaferra.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!