Degë Pishe Dekorative Me Boce & Kokrra Të Kuqe 50 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1133910 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të gjatë, bredhi me kone pishe dhe manaferrat e kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!