Degë Pishe Dekorative E Bardhë 40.5 Cm

0.39

Нема на залихама

Шифра производа: 1145566 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve në ngjyrën e bardhë të selvi me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Trashësia Lartësia: 3×40.5 cm
Ngjyrë E bardhë