Dre Dekorativ Gold Me Xixa 12 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1157833 Категорија:

Опис

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes veze e artë me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 12x3x10 cm