Fruta Të Thata Aromatike Aromë Pambuku Për Dekor 400 Gr

5.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1186304 Категорија:

Опис

Potpuri Dekorative, Gjethe Dhe Pambuk Me Një Aromë Të Butë Pambuku.
Materiali Dru
Pesha E Paketës 400 G
Dimensionet E Paketës 17x10x27 Cm