Dorashka Për Fëmije Unicorn Gri & Rozë

2.99

На залихама

Шифра производа: 1172104 Категорија:

Опис

Doreza për fëmijë të plota dhe me gishta të prerë që mund të vishen së bashku ose veçmas.
Përbërja: 95% Akrilik – 5% Elastan.
Mosha: 6-10 vjeç.