Dosje A4 Me Qese Blu 10 Vende

0.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1042197 Категорија:

Опис

Një dosje blu me kapak transparent dhe vrima për tu vendosur në një dosje / lidhës me unaza dhe një etiketë të bardhë për përmbajtjen, në madhësinë A4 me 10 vende.
Ngjyra Blu e Lehtë
Dimensioni A4