Dosje Plastike Blu 25.5×34 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1034671 Категорија:

Опис

Dosje Plastike me veshë dhe Llastik.
Ngjyra Blu
Materiali i produktit plastike
Gjatësia x Gjerësia 25.5×34 cm