Dosje Plastike E Kuqe Zarf A4

0.39

На залихама

Шифра производа: 1004487 Категорија:

Опис

Dosje Plastik Blu Që Mbyllet Me Një Buton Dhe Madhësi A4.
Ngjyra E Kuqe
Materiali I Produktit Plastike
Dimensioni I Fletores A4