Fletore Gri A5 Me Vija Me 2 Ndarje 64 Fl

0.79

На залихама

Шифра производа: 1158231 Категорија:

Опис

Fletore me shirita të bardhë, 2 tema 64 faqe spirale dhe kopertinë të butë.
Ngjyra Gri
Materiali Letër
Madhësia e fletores A5
Lloji i lidhjes Spirale
Numri i Fletëve 64